LİVA ANAOKULU

bilgi@livaanaokulu.com

Bulgurlu Mah. Aygül Sok. No:7 Üsküdar

0216 505 40 10

Hafta içi
07:30 - 19:00

Hakkımızda

Değerli Velilerimiz,

” Kucağımızda Sevgi Var “ anlayışıyla baş koyduğumuz bu yola Özel Çamlıca Liva Anaokulu 36-66 ay arası çocuklara yönelik olarak onların rahat ve güvenli bir ortamda sağlıklı bir eğitim alabilmesi için düzenlenmiş özel bir yapıya sahiptir.

Liva Anaokulu 2012-2013 Eğitim Öğretim döneminde eğitim vermeye başlamıştır. Kurumumuzda çocuklarımızın en iyi eğitimi alabilmelerinin yanı sıra güvenlikleri ve temel ihtiyaçları açısından da detaylar göz önünde bulundurulmuştur.

Çocuklar arasında bireysel farklılıklar ve her çocuk özeldir ilkesi göz önünde bulundurularak onların ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik zengin bir eğitim programı hazırlanmaktadır. Özellikle erken çocukluk döneminde çocukların psikomotor, sosyal-duygusal, özbakım, bilişsel ve dil gelişimi son derece hızlıdır. Buradan yola çıkarak dil gelişiminin hızlı olduğu bu dönemde ikinci bir dille tanışmalarına fırsat verilmektedir.

Kurumumuzda çalışmakta olan eğitim kadrosunun kendilerini geliştirebilmeleri ve alana katkı sağlayabilmeleri için farklı eğitim programlarıyla ilgili seminerler almaları ve katılmalarına destek verilmektedir.

 

Çağdaş, yaratıcı, sorgulayan, merak duygusu yüksek, özgüvenli ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirebilmek dileğiyle..